سیاسی

آغاز فعالیت جبهه پایداری برای رسیدن به فرد اصلح و انقلابی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰

آغاز فعالیت جبهه پایداری برای رسیدن به فرد اصلح و انقلابی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی مجله خبری ایرناج،  مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده، گفت: جبهه پایداری انقلاب اسلامی در راستای انتخاب فرد اصلح و انقلابی، کمیته انتخابات خود را تشکیل داده است.

وی افزود: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌ها برای انتخابات شورای شهر در حال انجام است و شعب استانی در حال گزینش و انتخاب نفرات خود برای حضور در انتخابات شورای شهر هستند.

متقی‌فر درباره گزینه‌های مطرح شده برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: جبهه پایداری هنوز به صورت رسمی درباره با انتخابات ریاست جمهوری با کسی جلسه برگزار نکرده و صحبت‌های مطرح شده درباره نامزد‌های مورد حمایت جبهه پایداری صرفاً گمانه زنی بوده و هیچ مرجعیتی ندارند.

گفتنی است جبهه پایداری در نخستین انتخابات ریاست‌جمهوری پس از تأسیس خود، یعنی در سال ۹۲ از نامزدی کامران باقری لنکرانی حمایت کرد و پس از انصراف وی، از سعید جلیلی حمایت کرد. در انتخابات ۹۶ نیز کاندیدای مورد حمایت این جبهه، سیّد ابراهیم رئیسی بود.


بیشتر بخوانید

شاید جبهه پایداری از کاندیدا شدن محسن رضایی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ حمایت کند


منبع: yjc.ir

از دست ندید!  جلسه علنی مجلس آغاز شد/ بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی درباره لایحه اهداف وزارت ورزش
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا