علمی

انتشار دفترچه سوالات دومین روز کنکور کارشناسی ارشد

زرین آمیزی در گفت وگوبا مجله خبری ایرناج مطرح کرد:

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی مجله خبری ایرناج، گفت: دفترچه سوالات دومین روز کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی  منتشر شد.

او در ادامه بیان کرد:  داوطلبان شرکت کننده در دومین روز برگزاری آزمون ارشد می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش این دفترچه را دانلود و استفاده کنند. 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه بیان کرد: این دفترچه مربوط به رشته‌هایی است که آزمون آن‌ها امروز جمعه ۱۷ مرداد برگزار شده است.

زرین آمیزی با اشاره به اینکه طی امروز تعداد ۲۸۳ هزار و ۴۱۴ نفر در ۳۶ رشته امتحانی با یکدیگر به رقابت پرداختند، ادامه داد: ظرفیت این آزمون ۱۵۷ هزار نفر است و ننایج اولیه آن دهه دوم شهریور منتشر و بلافاصله انتخاب رشته آغاز و نتایج نهایی اواخر مهر ماه اعلام می‌شود. داوطلبانی که فردا آزمون دارند و هنوز کارت ورود به جلسه را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به تهیه و پرینت کارت اقدام کنند. 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان از ارسال پیامک نظر سنجی به داوطلبان شرکت کننده در این آزمون خبر داد.

گفتنی است، روز گذشته سازمان سنجش برای  ۲۶۰ هزار نفر از داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آزمون را برای صبح پنجشنبه ۱۶ مردادماه دریافت کرده بودند و در سر جلسه حاضر بودند پیامک نظر سنجی با سه سوال زیر را ارسال کرد:

سوال ۱: آیا اصول بهداشتی در برگزاری آزمون در حوزه رعایت شده بود؟

از دست ندید!  ریزش موی خود را باچند راهکار ساده درمان کنید

سوال۲ : فاصله صندلی‌ها حداقل ۱.۲ متر رعایت شده بود؟

سوال ۳: الزامات بهداشتی توسط عوامل اجرایی (ماسک، رعایت فاصله از یکدیگر و داوطلبان) رعایت شده بود؟

تا ساعت ۱۷ روز پنجشنبه حدود ۸۳ هزار نفر پاسخ دادند و پس از استخراج نتایج، ۹۱ درصد گفتند که اصول بهداشتی در حوزه رعایت، ۸۷.۵ درصد از داوطلبان اظهار داشتند که فاصله صندلی‌ها رعایت و ۹۳ درصد هم اعلام کردند که الزامات بهداشتی توسط عوامل اجرایی رعایت شده بود. 


بیشتر بخوانید


منبع: yjc.ir

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن