فرهنگی , هنری

انتصاب مدیر پخش شبکه قرآن و معارف سیما

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی مجله خبری ایرناج، جواد شیخ اکبری در حکمی محمدرضا شکوهی را به عنوان مدیرپخش شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد.

در حکم شیخ‌اکبری آمده است:

انتظار می‌رود بر اساس رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست‌های کلان سازمان با اتخاذ تدابیر مناسب و شیوه‌های موثر، اهداف و مأموریت‌های ذیل را به نحو مطلوبی محقق کنید.

بازتعریف فرآیند عمومی پخش برنامه‌ها و اعمال ضوابط ابلاغی، تلاش به منظور استقرار سیستم پویا و چابک بازبینی و افزایش دقت و سرعت در ارزیابی قبل از پخش، نظارت همه جانبه در برنامه‌های زنده شبکه و طراحی هوشمندانه جدول پخش برنامه ها، دقت نظر و انضباط در اجرای مصوبات شبکه منعکس شده در جدول پخش.

همچنین ساماندهی و ارتقاء نیروی انسانی فعال و کارآزموده در بخش‌های بازبینی هماهنگی، تولید و رژی پخش و تعامل سازنده با گروه‌های برنامه ساز، تولید بسته‌های تصویری و تدارک پشتوانه آرشیوی روزآمد و ایجاد آمادگی و انعطاف همه ارکان پخش در مناسبتها، رویداد‌ها و حوادث غیرمترقبه ومهندسی قالب و پیام در ظرفیت زیرنوشت و طراحی، اجرا و نظارت کامل بر هویت بصری شبکه از اهم وظایف جنابعالی است.

امید است با تکیه بر لطف خداوند متعال و در سایه تعالیم قرآن کریم و اهل بیت (علیهم السلام) و توانمندی‌های همکاران آن مجموعه موجب ارتقاء فرآیند پخش برنامه‌ها شوید. بر خود لازم می‌دانم از زحمات برادر بزرگوار شهید خدمت حسن حاتم خانی قدردانی کرده و به روح بلند ایشان ادای احترام کنم و همچنین برای آن عزیز سفرکرده غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم.

از دست ندید!  خواندن این سوره نفاق و دو‌رویی را از انسان دور می‌کند + صوت آیات

منبع: yjc.ir

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا