اجتماعی

بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشف شد/ دستگیری ۶ عضو یک باند خانوادگی

به گزارش گروه اجتماعی مجله خبری ایرناج،سردار “محمدرضا مقیمی”رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق خبرداد و جزئیات این کشف را تشریح کرد.

وی با اشاره به دستگیری سلطان قاچاق سوخت ادامه داد:  سعی پلیس سعی بر این است که اقدامات کلان را بر مبنای “پیش بینی” و ” پیشگیری” دنبال و اجرایی کند، بنابراین تشدید اقدامات پیشگیرانه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی ناجا است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا مقابله با قاچاق سوخت را یکی از اولویت‌های اصلی این پلیس عنوان کرد و گفت: مبادی رسمی را به شدت رصد می‌کنیم و با اقدامات اطلاعاتی اجازه جولان به قاچاقچیان را نخواهیم داد و پیرو این اولویت در دستور کار، به اخبار و نتایجی دست یافتیم که بر مبنای آن برخی از شرکت‌ها اقدام به قاچاق سوخت یارانه‌ای می‌کردند که در واقع این شرکت‌ها با عنوان صادرات مشتقات نفتی و حلال ها، سوخت قاچاق می‌کردند.

سردار مقیمی اشاره کرد: در رصد این شرکت ها، به یک شرکت خانوادگی رسیدیم که فقط در ۶ ماه دوم سال گذشته ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت قاچاق کرده بودند؛ ۶ عضو اصلی این باند خانوادگی دستگیر شدند و در جریان پیگیری این پرونده ۱۵ عضو دیگر شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه اعضاء این شرکت با استفاده از کارت‌های سوخت اجاره‌ای، اقدامات مجرمانه خود را دنبال می‌کردند، ادامه داد: برخی جایگاه داران سوختی در شکل گیری این اقدامات مجرمانه دست داشتند.

در حال تکمیل …

از دست ندید!  ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است/ بارش باران در استان‌های گلستان، مازندران و گیلان
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا