فضای مجازی

تصاویر نمونه‌های اولیه خودرو‌های M3 و M4 بی‌ام‌دبلیو منتشر شد

تصاویر نمونه‌های اولیه خودرو‌های M3 و M4 بی‌ام‌دبلیو منتشر شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی مجله خبری ایرناج، اکنون که بی‌ام‌دبلیو به رسانه‌ها اجازه داده است تصاویر نمونه‌های اولیه خودرو‌های M3 و M4 مدل سال ۲۰۲۱ این شرکت را در فضای مجازی منتشر کنند، مهندسان توسعه بی‌ام‌دبلیو پرده از این نمونه‌های اولیه برداشتند و آن‌ها را در جاده‌ها امتحان کردند. نتیجه هم همان چیزی شده است که خیلی از ما‌ها انتظار داشتیم.


بیشتر بخوانید


در حالی که تصاویر اول پخش شده از نمونه‌های اولیه M3 و M4 بی‌ام‌دبلیو، دارای ورق‌های ضخیم و مربعی شکل بودند و هیچ جزئیاتی از قسمت جلویی این خودرو‌ها مشخص نبود، عکس‌های جدید منتشر شده از M3 و M4 سال ۲۰۲۱ حاشیه‌های هر دو سپر جلو را با جزئیات نشان می‌دهند. در این تصاویر مشاهده می‌شود که مکنده‌های جلویی این خودرو‌ها بسیار بزرگ هستند که همین مسئله می‌تواند به خوبی باعث شود تا در موتور خودرو، گردش هوا وجود داشته باشد.

تصاویر نمونه‌های اولیه خودرو‌های M3 و M4 بی‌ام‌دبلیو منتشر شد

برای ما زودتر منتشر شدن تصاویر اینگونه خودرو‌ها قبل از این که جهان شانس زیبایی‌شناسی آن را داشته باشد، غیر معمول است، اما در این مثال نادر، در واقع، می‌دانیم که نحوه رانش و میزان قدرت بی‌ام‌دبلیو M3 سدان و M4 کوپه چقدر خواهد بود. هر دو نمونه اولیه از این خودرو‌ها کاملا قابل پیش‌بینی بودند و اگر نمونه‌های اولیه آن‌ها مورد بررسی هم قرار نمی‌گرفتند، می‌توانستیم از قدرت این خودروها، اطمینان حاصل کنیم.

عملکرد دو خودرو M3 و M4 

سازندگان خودرو‌های سری M بی‌ام‌دبلیو تصمیم گرفته‌اند که M3 و M4 را از لحاظ عملکرد کاملا شبیه به هم بسازند. این خودرو‌های جدید بی‌ام‌دبلیو از لحاظ عملکرد بسیار شبیه سری ۳ و ۴ این خودروسازی هستند و تنها تفاوت این است که مدل سدان آن مجلل‌تر و مدل کوپه آن سفت‌تر و تیزتر به نظر می‌آید. برای برجسته‌تر کردن شباهت بین M3 و M4، بی‌ام‌دبلیو تصمیم گرفته است تا این خودرو‌ها را مانند دوقلو‌ها تولید کند به گونه‌ای که این خودرو‌ها از جلو اصلا قابل تشخیص نیستند.

از دست ندید!  آداپتور شارژر در جعبه آیفون‌های جدید وجود ندارد

تصاویر نمونه‌های اولیه خودرو‌های M3 و M4 بی‌ام‌دبلیو منتشر شد

انتظار می‌رود خودرو‌های جدید بی‌ام‌دبلیو اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه شوند و همچنین این پیش‌بینی وجود دارد که در فصل پاییز از آن‌ها رونمایی شود.

منبع: yjc.ir

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن