علمی

حمایت معاونت علمی از شرکت‌هایی که محصولات قابل رقابت دارند

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی مجله خبری ایرناج، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در آئین رونمایی از نسل جدید پنجه‌های پیشرفته کربنی ورزشی CGS گفت: هدف اقتصاد دانش بنیان حل مشکلات مردم در هر سطحی است. توان بخشی جزو حوزه‌های بسیار مغفول در کشور است که در آن غفلت‌های تاریخی داریم.

ستاری ادامه داد: توسعه تکنولوژی‌های جدید از جمله اقداماتی است که باید در حوزه توان بخشی به کار گرفته شود.

او اضافه کرد: شرکت دانش بنیان CGS بیش از هزار مورد پنجه پیشرفته به فروش رسانده و هم اکنون هم در حال صادرات به سایر کشور‌ها است.

معاون علمی فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: اینکه محصولی برای یک معلول شخصی سازی شود دانش خاص خود را دارد و از اینکه شرکت‌های دانش بنیان روز به روز پیشرف می‌کنند خوشحال هستیم.


بیشتر بخوانید


ستاری ادامه داد: هدفمان از آموزش در دانشگاه‌ها حل مشکلات مردم و ایجاد ارزش افزوده برای کشور است. درس نمی‌خوانیم که استخدام شویم بلکه هدف از آموزش عالی حل مشکلات جامعه است. اگر در آموزش عالی کار دیگری می‌کنیم نشان از این است که یک جای کار اشتباه است.

ستاری ادامه داد: امیدواریم شرکت‌های دانش بنیان هر روز اقدامات جدیدی داشته باشند و از شرکت‌های دارای محصولات قابل رقابت حمایت می‌کنیم. بیمه افراد معلول هم بسیار مهم است و باید حل شود.

منبع: yjc.ir

از دست ندید!  سازمان جهانی بهداشت: نیازمند فوری تامین بودجه برای مبارزه با کرونا هستیم
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا