ورزشی

رمضانی: بازیکنان استقلال در اهواز به مغازه فلافل فروشی نرفته اند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی مجله خبری ایرناج، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: زمانی که تست های کرونای بازیکنانمان مثبت اعلام شد آن ها را سریع قرنطینه کردیم، اما ایفمارک و سازمان لیگ اعلام کردند در ۲ روز متوالی باید دوباره از این بازیکنان تست گرفته شود تا مطمئن شوند که ما راست می گوییم یا خیر.

رمضانی ادامه داد: فردا دوباره از بازیکنانی که تست آن‌ها منفی بوده تست مجدد می‌گیریم و امیدوارم جواب آن باز هم منفی باشد.

او افزود: پزشکان استقلال نظارت دقیق روی بازیکنان دارند و  آن ها شیوه نامه های بهداشتی را به خوبی رعایت کرده اند.  وقتی به سازمان لیگ اعلام کردیم تست بچه‌های ما مثبت شده، انتظار داشتم آن‌ها بگویند تیم استقلال سریعا قرنطینه شود و حق شرکت در مسابقات را ندارد، اما خیلی راحت گفتند اگر ۲۵ درصد نیستید باید بازی کنید که این موضوع فاجعه است. ما گزارشاتی داشتیم که اهواز در میان مناطق قرمز قرار دارد و برخی افراد باشگاه فولاد هم مبتلا به کرونا هستند و به همین منظور به فدراسیون نامه زدیم که شرایط بررسی شود، اما جوابی نگرفتیم.

رمضانی افزود: خدمت مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان  باید بگویم که بچه‌های ما هیچ گونه مغازه فلافلی فروشی در اهواز نرفته اند و مهمانی هم نگرفته اند.  اطلاعات دقیق داریم حتی قبل از بازی ما با فولاد چند بازیکن این تیم درگیر کرونا بودند، ولی متاسفانه در بازی ما آن‌ها به میدان رفتند. اصلا نمی‌گویم بازیکنان ما از طریق بازیکنان فولاد کرونا گرفتند چرا که شرایط پرواز ما هم بد بود، ولی من اعتقاد دارم  این تهمت زدن‌ها درست نیست و بحث سلامتی بازیکنان ما و فولاد باید اولویت داشته باشد.

از دست ندید!  پرسپولیسی‌ها به برانکو پول می‌دهند

رمضانی گفت: ما تا جایی که در توانمان باشد نظارت روی بازیکنان را داریم، اما باشگاه نمی‌تواند در زندگی خصوصی بازیکنان دخالت کند. ما تمام موارد را به بازیکنان می‌گوییم، اما نمی‌توانیم آن‌ها را زندانی کنیم.

او درباره مثبت بودن تست کرونای فیزیوتراپ قبل سفر به اهواز گفت:قبل سفر به اهواز تست هیچ یک از اعضای تیم مثبت نبوده است.

منبع: yjc.ir

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا