ورزشی

فرامرزیان: حقوق ورزشکاران المپیکی پرداخت شد/ بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال قانونی است

فرامرزیان: حقوق ورزشکاران المپیکی پرداخت شد/ بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال قانونی استژاله فرامرزیان معاون وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش مجله خبری ایرناج، درباره بودجه فدراسیون‌های ورزشی اظهار کرد: منابع  مالی که از دولت می‌گیریم برای ضرورت‌های خاص هزینه می‌کنیم. پرداختی‌ها به فدراسیون‌های ورزشی در ۳ مرحله صورت گرفت و مبلغ اختصاص یافته  فقط برای پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری فدراسیون‌ها صرف می‌شود. امیدواریم در اولین مرحله تخصیص بودجه بتوانیم براساس فعالیت‌ها منابع فدراسیون‌های ورزشی را هم پرداخت کنیم. به هر حال ما متعهد هستیم که  کار‌های فدراسیون‌های ورزشی متوقف نشود و تاکنون هم این کار را انجام داده ایم.  

فرامرزیان درباره زمان پرداخت حقوق المپین ها گفت: حقوق ورزشکاران المپیکی پرداخت شد. همچنین برنامه ریزی می‌کنیم تا حقوق ورزشکارانی که پرداخت نشده را به موقع بدهیم. به هر حال عناوین  قهرمانی برخی از ورزشکاران مشخص نشده است و درخواست کردیم سرفصل‌ها را برای ما ارسال کنند تا از شرمندگی آنها در بیاییم.  

معاون وزیر ورزش درباره اینکه بازگشت کفاشیان به فوتبال قانونی است، بیان کرد: این موضوع مربوط به اساسنامه فدراسیون فوتبال می‌شود.کفاشیان برای پست نایب رئیسی به فدراسیون بازگشته است و این سمت در ساختار اساسنامه و سرفصل‌های وزارت ورزش شغل محسوب نمی‌شود به همین علت حضور کفاشیان در فوتبال قانونی است. البته  مکانیزم این موضوع یک مسئله ورزشی است و از علی نژاد این سئوال را بپرسید.


منبع: yjc.ir 

از دست ندید!  سعودی‌ها از خرید نیوکاسل منصرف شدند
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن