اجتماعی

مراجعه ۶۰۰ هزار خودرو به مراکز معاینه فنی تهران در ۴ ماهه نخست سال

در گفت‌وگو با مجله خبری ایرناج مطرح شد؛

حسین مقدم، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی مجله خبری ایرناج، با اشاره به آخرین وضعیت خدمات رسانی مراکز معاینه فنی شهر تهران، اظهار کرد: روزانه ۵۵۰۰ دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند.

مقدم با اشاره به افزایش ۳ درصدی مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی شهر تهران در چهار ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته، بیان کرد: در ماه‌های نخست سال جاری ۵۱ درصد کاهش مراجعه داشتیم؛ اما تا پایان تیر ماه این کاهش مراجعه جبران شد.

وی با بیان اینکه در ۴ ماهه اول امسال حدود ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند، افزود: در حال حاضر وضعیت مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی شهر تهران عادی است و متقاضیان بدون انتظار در صف، از خدمات مراکز استفاده می‌کنند.


بیشتر بخوانید


مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران با اشاره به ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی، خاطر نشان کرد: مراکز از ساعت ۷:۳۰ کار خود را آغاز می‌کنند و در حال حاضر فقط مرکز بیهقی تا ساعت ۲۱ فعال است و مراکز دیگر هم تا ساعت ۱۷ به خدمات رسانی مشغول هستند؛ همچنین مردم می‌توانند با مراجعه به سایت ستاد مرکزی معاینه فنی در جریان آخرین ساعت کاری مراکز قرار بگیرند.

منبع: yjc.ir

از دست ندید!  مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن