اجتماعی

مسئولان اظهار نظر غیر کارشناسانه نکنند/ پلیس: وظیفه بررسی علت وقوع حوادث بر عهده نیروی انتظامی است

در گفت‌وگو با مجله خبری ایرناج مطرح شد؛

مسئولان اظهار نظر غیر کارشناسانه نکنند/ پلیس: وظیفه بررسی علت وقوع حوادث بر عهده نیروی انتظامی است

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی مجله خبری ایرناج، درباره جزئیات آتش سوزی در پارک چیتگر، اظهار کرد: در قسمت تونل شهید همدانی واقع در پارک چیتگر، کارگاهی قرار دارد که احتمال می‌رود منشاء آتش سوزی از این کارگاه باشد که علت اصلی حادثه توسط سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.

وی افزود: با توجه به اینکه علت وقوع حادثه حریق بوده است، باید سازمان‌هایی که صلاحیت بررسی حوادث آتش سوزی را دارند، موضوعات را پیگیری کنند.

سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌ها در رابطه با علت وقوع آتش سوزی در اماکن و اینکه این حادثه تعمدی است یا غیر عمد، از مصاحبه و اظهار نظر‌های نا به جا در این رابطه خودداری کنند.

وی افزود: دوستان اجازه دهند تا متولیان امر یعنی سازمان آتش نشانی و نیروی انتظامی در این خصوص بررسی‌های کارشناسانه خود را پیش ببرند.

جانشین رییس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: شب گذشته بوستان ولایت دچار حریق شد که بلافاصله با حضور ماموران آتش نشانی از گسترش آتش جلوگیری و حریق مهار شد، اما متاسفانه برخی از مسئولان دستگاه‌های دیگر اقدام به انجام مصاحبه غیر کارشناسانه در این خصوص کردند و این در حالی است که وظیفه بررسی علت وقوع حوادث بر عهده نیروی انتظامی است.

منبع: yjc.ir

از دست ندید!  هزینه جابجایی مخازن بوشهر کمتر از هزینه انفجار است
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا