اجتماعی

واریز مابه التفاوت سهمیه اعتباری سوخت خرداد خودروهای حمل و نقل عمومی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد:

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی مجله خبری ایرناج، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز سهمیه اعتباری سوخت خرداد ماه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت خرداد ماه ۵۱۲هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهر‌های بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، پیک موتوری و راهبران آموزشی و پرورش واریز شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور افزود: سهمیه خرداد ماه ناوگان اعتباری بالغ بر ۹۱۲میلیارد ریال است که در ۱۱ تیرماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی درباره نحوه استفاده از این اعتبار تصریح کرد: اعتبار فوق در کلیه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آن‌ها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

او ادامه داد: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می‌توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر “سماس” از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

منبع: yjc.ir

از دست ندید!  تولید هزار دستگاه اتوبوس و تکمیل ۳ خط مترو در دستور کار مدیریت شهری
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا