فضای مجازی

وفاداری عجیب یک سگ به صاحب متوفای خود!

 سگ  به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی مجله خبری ایرناج، بدون شک سگ‌ها باوفاترین حیوانات روی کره زمین به شمار می‌روند. آن‌ها این وفاداری را به طرق مختلف به صاحبشان نشان می‌دهند. در برخی مواقع با فدا کردن جان خود و در برخی مواقع هم با انتظار برای صاحبی که آخرین بار با او بوده اند، مانند اتفاقی که به تازگی در مقابل یکی از بیمارستان‌های شهر «ووهان» چین رخ داده است.

«ژیائو بائو»، سگ ۷ ساله‌ای که صاحبش ۳ ماه پیش بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان «تایکانگ» ووهان جانش را از دست داد هنوز در انتظار ترخیص صاحبش از بیمارستان است. صاحب سالخورده این سگ که هویشت اعلام نشده در ماه فوریه که اوج پاندمیک کرونا در چین بود به این بیمارستان منتقل شده بود. صاحب این سگ پنج روز پس از بستری شدن در این بیمارستان جان سپرد، اما بنا به گفته «ژو یوژِن»، نظافتچی ۶۵ ساله این بیمارستان این سگ هنوز بیمارستان را ترک نکرده است.

وفاداری عجیب یک سگ به صاحب متوفای خود!


بیشتر بخوانید: صحنه حیرت انگیز کمک کلاغ به جوجه تیغی برای عبور از جاده!


صاحب این سگ یکی از ۳۸۶۹ بیمار کرونایی اهل شهر ووهان بود که جانش را از دست داد. در تصاویری که منتشر شده این سگ را در حالی که در مقابل بیمارستان درب ورودی بیمارستان در انتظار بازگشت صاحبش است نشان می‌دهد. طی این مدت غذای این سگ توسط پرسنل بیمارستان تامین می‌شود.

وفاداری عجیب یک سگ به صاحب متوفای خود!

«وو کیوفِن»، صاحب سوپرمارکت داخل بیمارستان در این باره گفت: «۱۳ آوریل بود که با برداشته شدن محدودیت‌های قرنطینه من سوپرمارکتم را باز کردم. توجه ام به سگی که در نزدیکی سوپرمارکت بود جلب شد. پس از بررسی متوجه شدم که صاحب این سگ بر اثر ابتلا به کرونا در این بیمارستان جانش را از دست داده است. با این حال این سگ هنوز بیمارستان را ترک نکرده بود و منتظر آمدن صاحبش بود. من هرگز ندیدم طی این مدت این حیوان بیمارستان را ترک کند. واقعا وفادار است.»

از دست ندید!  فراخوان ثبت نام هیئت‎های مذهبی در سامانه هیئت آنلاین

گفتنی است؛ در تاریخ ۲۰ می‌و پس از آنکه پرسنل بیمارستان شکایت‌هایی را مبنی بر پرسه این سگ در داخل کریدور بیمارستان دریافت کردند برای انتقال آن به پناهگاه حیوانات با یک مرکز نگهداری حیوانات تماس گرفتند. ژیائو بائو اکنون در این پناهگاه حیوانات نگهداری می‌شود و قرار است خانواده جدیدی پیدا کند.

وفاداری عجیب یک سگ به صاحب متوفای خود!

انتهای پپام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شش =

دکمه بازگشت به بالا