علمی

چقدر از شبکه شاد رضایت دارید؟

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی مجله خبری ایرناج، کرونا که آمد، آموزش و پرورش در اولین واکنش به آن درصدد ساخت بستری غیر از آموزش حضوری برآمد تا ۱۵ میلیون دانش آموزش، یک سال تحصیلی خود را از دست ندهند. بر این اساس شبکه شاد راه‌اندازی شد اما استفاده از این شبکه، با مشکلاتی برای دانش‌آموزان و معلمان همراه بود. پورتال اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران وزارت آموزش و پرورش یک نظرسنجی گذاشته شده که در آن از مخاطبان اصلی این وزارت یعنی دانش‌آموزان و فرهنگیان درخصوص میزان اثربخشی کمی و کیفی آموزش‌های مجازی پرسش شده است.

نظر سنجی شبکه شاد

نظر ۷۸ درصد رأی‌دهندگان منفی بود و رضایت کافی را از آموزش مجازی یعنی شبکه شاد و تدریس معلمان در این فضا نداشتند. این یعنی در سال تحصیلی جدید که به گفته وزارت آموزش و پرورش قرار است آموزش‌های حضوری زوج و فرد شوند و قسمتی از وزن آموزش  بر دوش شبکه شاد بیفتد، نیاز به یک بستر قوی مجازی داریم، نه یک شادی که اکثر مخاطبین را ناشاد کرده است.

آموزش مجازی

حالا ما از شما می‌پرسیم!

میزان رضایت شما از شبکه شاد و آموزش مجازی که طی چند ماه اخیر از آن استفاده کردید، چقدر است؟ دلیل و راهکار شما چیست؟ دلایل و راهکارهای خود را در قسمت نظرات این خبر درج کنید.

منبع: yjc.ir

از دست ندید!  قیمت غذای دانشجویان در دانشگاه های دولتی در سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =

دکمه بازگشت به بالا